.

.

KOLAOYEP Crossover Разгореа Leggings Bootcut Јога Панталони за Жени со Висок Појас Bootleg Тренингот Legging

KOLAOYEP Crossover Разгореа Leggings Bootcut Јога Панталони за Жени со Висок Појас Bootleg Тренингот Legging

евалуација:

DEN 503.76
Од стока
Во магацинот

V обликот на предните помага во контролата на го стомакот, се намалат половината и да го покрие долна облека линија.Ткаенината е дебела за да се заштитите од гледаат преку кога кои клечат, свиткување или седење.Ќе се чувствувате посигурни и шармантна кога ставање на нив.КАРАКТЕРИСТИКИ : v облик висок половината, широк корселе, разгореа дизајн, bootcut облик, клеча доказ, висока еластичност, buttery мека, лесна тежина.Совршен за статистика, јога, танц, фитнес, трчање, повик. 〖BOOTCUT ЈОГА ПАНТАЛОНИ ЗА ЖЕНИ〗Ако сте загрижени за вашата нога тип, можете да се обидете нашите bootcut јога панталони.Овие панталони помогне да се подобрат вашите нозе форма и да се направи вашите нозе да изгледаат витки што ви дава слабеење и ласкави изглед.Без разлика на тоа каков вид на облека ќе одговараат, како што се спортски долна облека, маици, одговараат јакни, итн.СТИЛ : бизнис, секојдневен, спорт, мода, едноставен.Разумен компресија и рационализација одговара нагласи вашиот совршен нозете и колковите контури, што ќе се погледне потенок и повисоки и ви даваат повеќе доверба за вашето тело форма.Дали ќе се носат оваа crossover одблесокот јога панталони со спортски градник или кошула, тоа е достојно и домот, и ги прави да се чувствуваат посигурни.

Детални спецификации

Додатоци на производи