.

.

Инфраред Отворено Камера PR600 Отворено Трага Камера Фото Стапица 12MP Дивиот Живот Трага со Ноќно Движење Трага Термички Imager Видео Камера Областа Следење на Камера (Б?

Инфраред Отворено Камера PR600 Отворено Трага Камера Фото Стапица 12MP Дивиот Живот Трага со Ноќно Движење Трага

евалуација:

DEN 2356.80
Од стока
Во магацинот

★Неверојатно квалитет на сликата : производот е опремен со врвни оптичка леќа и image sensor, опремен со внимателно да се прилагоди на сликата систем, кој може да обезбеди подобро слики.6 second Interval : 2 секунди ~ 30mins (default 15 дик)Избор на Резолуција на Слика : 12 MP/8 MP/5 MPVideo Резолуција : 1920*1080 P 30fps, 1280*720 P 30fps ,640*480 P 30fps, 720*480 P 30fps File Формат : JPG/AVI(MJPG)Изложеност : Auto Stand-од страна на струјата : Помалку 0.0 mm FOV=52°Пир растојание : 15m Pir агол : 60°Предизвика време : 0. ★HD трага камери со ноќен приказ што може да се фати 1080 P full HD видео записи со јасен звук и 12 MP јасна слика, тоа трае шарени слики од денот и црно-бели слики во текот на ноќта.8 s Video lenght : 5s/10-ти/20/30s TF Картичка : 8 MB~32 GBWorking режимите на Камера : Фото/Видео/Фото + video IR Филтер : Целосна Автоматска IR Filter TFT Екран : None Housing Стил : Toggle Housing Боја : Три бои, како shown Total ПИР сензор агол : 110°ПИР уреди со покажувач на Растојание : 65ft/20 meters Number на IR LED : 38 PCS 850nm LEDs Max Ноќно Осветлување Растојание : 48ft/15 meters Trigger Брзина : 0.Одлична ноќ визија опсег. ★Супер едноставен и лесен за користење : Опремени со најмногу детални инструкции, на новите школка дизајн го прави полесно за вас да се постави и користи. ★Повеќе снимање, времето печат, работното време, одложување, јамка снимањето, долго време во мирување до 8 месеци, водоотпорен.

Детални спецификации

Додатоци на производи