.

.

Mandala Зелена А5 Врзивно Лаптоп со Пен Носителот Магнетски Затворач и Внатрешната Меморија Медиум 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Mandala Зелена А5 Врзивно Лаптоп со Пен Носителот Магнетски Затворач и Внатрешната Меморија Медиум 9.2 X 6.7

евалуација:

DEN 254.40
Од стока
Во магацинот

[ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК] Секој ќе ви се допадне овој исклучителен и уникатен лаптоп врзивно како подарок, со различни модели за да го изберете од, совршен подарок за нив да се снима интересни и возбудливи нешта во животот. [ПРАКТИЧНА СТРУКТУРА] шест-прстен врзивно користи погодно магнетни затворање, 4 картичка слотови и 1 пасош/ticket/забелешка џеб, 1 нерѓосувачки челик 6-прстен (дијаметар 0.7 инчен, која е многу погодна за вашиот гласник торба и ранец, Атрактивни печатени обрасци веднаш може да се светне вашиот ден. [Високо-квалитетни материјали] поклопецот е направен од високо-квалитет СТП кожа, која се повеќе издржливи.Со моќен атрактивен магнет, на магнетни тока може да биде лесно да се затворени многу цврсто.79 инчи) внатрешен дијаметар прстен може да се одржи околу 100 листови хартија.На 6-прстен врзивно средство е направена на здрав нерѓосувачки челик, држи хартија цврсто и спречување тоа од испаѓање.

Детални спецификации

Додатоци на производи