.

.

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 8GB RAM меморија, 2TB HDD, RTX 2060, 17.3 Full HD (1920x1080), WiFi, Bluetooth, веб Камера, 3xUSB 3.1, Победа 10 Про) (Обновена)

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 8GB RAM меморија, 2TB HDD, RTX 2060, 17.3 Full

евалуација:

DEN 18957.36
Од стока
Во магацинот

【Голема Брзина и Мултитаскинг】 8 GB DDR4 SODIMM; 230 W Напојување, 4-Клетка 70 WHr Батерија; Текстура Црна Боја.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, инспекција и пакување.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, инспекција и пакување.Оваа Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови, со ограничен за да нема знаци на истрошеност.3" Full HD (1920x1080) 300 Hz Освежете го Оценувате 16 : 9 IPS Display Ports/Слотови : 3 USB 3. 【Надгради】 Печат е отворена за Хардвер/Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите.Оваа Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови, со ограничен за да нема знаци на истрошеност. 【Огромна Складирање】 2 TB HDD; 3 USB 3.1 Gen1, 1 HDMI, 1 мини Дисплеј Порта, Thunderbolt 3 (Тип-C), SD Читач, 1 x приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Џек.60 GHz Процесор (до 5 GHz, 12 MB Кеш, 6-Јадра) ; NVIDIA RTX 2060 6 GB GDDR6 Посветен Графика,.Windows 10 Про-64.60 GHz Процесор (10 Генерација, до 5 GHz, 12 MB Кеш, 6-Јадра)Складирање : 2 TB HDD (Хард Диск)Меморија : 8 GB DDR4 ТАКА-DIMMGraphics : NVIDIA RTX 2060 6 GB GDDR6 Посветен Графика, Оперативен Систем : Windows 10 Про-64 Connectivity : Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth, Ethernet LAN (RJ-45)Камера : Интегрирана Webcam Input/Излез : , Црвена позадинско осветлување Тастатура Тастатура, Дисплеј : 17.

Детални спецификации

Додатоци на производи