.

.

Fanimation BPW4660-44DZW Zonix Влажни Обичај Сечилото Сет на Три - 44 инчен - DZW

Fanimation BPW4660-44DZW Zonix Влажни Обичај Сечилото Сет на Три - 44 инчен - DZW

евалуација:

DEN 1031.52
Од стока
Во магацинот

Софистицирани и стилски, На Zonix Влажни Прилагодено од Fanimation е совршен мелем за очи било современата опременост.На минималистички изглед и интелигентен дизајн на оваа три перки тавански вентилатор се совршен дихотомија на едноставен и паметни.На Zonix Влажни Обичај е достапен во голем број на бои со факултативниот ножеви за да се вклопи во било кој стил. 44" издржам.Влажни Оценет.Влажни Оценет.Zonix Влажни Обичај Сечилото Сет на Три - 44 инчен - Темно Бронза.

Детални спецификации

Додатоци на производи