.

.

OdontoMed2011 Стоматолошки JACQUETTE Scaler U15/30 Предниот забен камен Смена Двојно Заврши ПРЕГЛЕДИ на 3 Парчиња Инструменти ODM

OdontoMed2011 Стоматолошки JACQUETTE Scaler U15/30 Предниот забен камен Смена Двојно Заврши ПРЕГЛЕДИ на 3 Парчиња

евалуација:

DEN 285.36
Од стока
Во магацинот

СТОМАТОЛОШКИ JACQUETTE SCALER U15/30 ПРЕДНИОТ забен камен СМЕНА ДВОЈНО ЗАВРШИ ПРЕГЛЕДИ на 3 ПАРЧИЊА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 СТОМАТОЛОШКИ JACQUETTE SCALER U15/30 ПРЕДНИОТ забен камен СМЕНА ДВОЈНО ЗАВРШИ ПРЕГЛЕДИ на 3 ПАРЧИЊА ИНСТРУМЕНТИ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Детални спецификации

Додатоци на производи