.

.

4pcs Кристал Дупка Видов, Обложени Core Вежба Малку Сет Extractor Смена Алатки Стакло Ударна Дупка Поотворени за Керамика, Стакло, Порцелан и Мермер

4pcs Кристал Дупка Видов, Обложени Core Вежба Малку Сет Extractor Смена Алатки Стакло Ударна Дупка Поотворени

евалуација:

DEN 266.16
Од стока
Во магацинот

Квалитетот Дупка Видов : вода ударна дупка видов е направен од високо-квалитет легиран челик материјал, кој има висока цврстина, силна отпорност на абење и долг животен век.Остри и ефикасна : стакло дупка настроената е термички обработени, на машина главата е повеќе остар и издржливи, и тоа може да се реализира со висока прецизност и мазна сечење без скршен рабови.Посебни нога рачка : вода дијамант дупка видов донесува триаголен нога се справи, што е повеќе удобен да го инсталирате и да се зацврсти, а тоа е се повеќе стабилни за време на употреба и обезбедува повеќе погодност.Едноставна операција : дијамант вежба малку extractor отстранување алатка е мал во големина, разумни во структура дизајн, лесно да го инсталирате и користите, и може да се носи со вас.Широк спектар на апликации : Обложени core малку сетови се погодни за удирање операции како што се стакло, керамика, подни плочки, мермер, и vitrified плочки.

Детални спецификации

Додатоци на производи