.

.

Деца Бебе Бебе Девојки Облека Долг Ракав Кошула Врвот На Срцето Печати Панталони Есен Зима Облека Поставите 0-6 Години

Деца Бебе Бебе Девојки Облека Долг Ракав Кошула Врвот На Срцето Печати Панталони Есен Зима Облека Поставите

евалуација:

DEN 287.52
Од стока
Во магацинот

75 Биста : 24.Пакет Содржина : 1x Бебе Девојка Кошула Врвот + 1x Бебе Девојка Панталони.59 Возраст : 4-5 Години Забелешка : 1.05 Панталони Должина : 17.Деца Бебе Бебе Девојки Облека Долг Ракав Кошула Врвот на Срцето Печати Панталони Есен Зима Облека Поставите 0-6 Години Спецификации : Материјал : Памук Пол : Девојки Видови : Панталони Одговараат на Стилот : Мода Шаблон Тип : Писмо Цртан филм Диносаурус Вратот : околу Врат Ракав : Долго Декорација : Кавга Големина(cm) 80 Блузи Должина : 34 Биста : 56 Панталони Должина : 45 Age : 6-12 Месеци 90 Блузи Должина : 36 Биста : 58 Панталони Должина : 50 Age : 1-2 Години 100 Блузи Должина : 38 Биста : 60 Панталони Должина : 55 Возраст : 2-3 Години 110 Блузи Должина : 40 Биста : 62 Панталони Должина : 60 Age : 3-4 Години, 120 Блузи Должина : 42 Биста : 64 Панталони Должина : 65 Возраст : 4-5 Години Големина(инчен) 80 Блузи Должина : 13.Боја : Кавга Црвена | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.39 Биста : 22.

Детални спецификации

Додатоци на производи