.

.

DAMIA 10-Заб Не се Лизга crampons, Снег Чевли Опфаќа, Пешачење Чевли Покрие Шила, Shoelace splints, Чевли Покрие crampons, термопластични еластомер, Не се Лизга, носат-Отпорни,

DAMIA 10-Заб Не се Лизга crampons, Снег Чевли Опфаќа, Пешачење Чевли Покрие Шила, Shoelace splints, Чевли Покрие

евалуација:

DEN 343.20
Од стока
Во магацинот

Висока јачина на тешки гума : дебела TPE гумени материјал, силна флексибилност, отпорност на корозија, бојата е уште светла по истегнување.7 cm; ширина 13cm XL : тежина 155g; должина 24. Мали димензии, мала тежина и добар квалитет.7 cm(Има некои грешки во прирачник за мерење, вистински приемот ќе преовладуваат!Облечен пешачење чевли или дебел ѓон, се препорачува да се земе една големина поголема)Цел : за Употреба со сите видови на спортски чевли, пешачење чевли, чизми, погоден за мраз, трева, снег, матен патишта, отворено патувања, итн.Тоа е навистина одличен не се лизга overshoe за да изберете од.5 cm; ширина 14.Тоа може да биде целосно надлежните без разлика на снег или кал земјата, комбинирање на петте предности во една : 1.Забелешка : ве Молиме чувајте го на чиста и сува, по употреба; ова не се лизга помошно средство и не го користите како маратон алатка.Лесно се справи со исклучително студени средини. Лесен за употреба : возрасни и деца можат да го користат тоа лесно.Одличен избор : високо-квалитетна анти- ' рѓа studs на единствена и петата на ногата обезбедуваат одлични зафат на мазни површини, што го прави полесно да се оди на мазни мраз или снег. Широка примена : Тоа може да се користи на снег, кал, автопат и планински пат.

Детални спецификации

Додатоци на производи