.

.

Инфраред Отворено Камера PR700 Лов Камера дивиот свет Камера Ноќ Визија Движење се Активира Трага Камера Активирањето на Извидништвото за Градина Дом на Отворено Сц?

Инфраред Отворено Камера PR700 Лов Камера дивиот свет Камера Ноќ Визија Движење се Активира Трага Камера Активирањето

евалуација:

DEN 1185.60
Од стока
Во магацинот

★Супер едноставен и лесен за користење : Опремени со најмногу детални инструкции, на новите школка дизајн го прави полесно за вас да се постави и користи. ★HD трага камери со ноќен приказ што може да се фати 1080 P full HD видео записи со јасен звук и 12 MP јасна слика, тоа трае шарени слики од денот и црна 320(RGB)*240 DOT; 262 K color Take ПИР сензор агол : 90°Подготви ПИР сензор агол : Лево : 30° Право : 30°Вкупно ПИР сензор агол : 120°ПИР уреди со покажувач на Далечина : 65ft/20 meters Number на IR LED : 8 PCS 850nm LEDs Max Ноќно Осветлување Растојание : 48ft/15 meters Trigger Брзина : 0.2-0.6 second Interval : 2 секунди ~ 30mins (default 15 дик)Избор на Резолуција на Слика : 20 MP/16 MP/12 MP/8 MP/5 MPMultiple Рамка 1-3 photos Video Резолуција : 1920*1080 P 30fps1280*720 P 30fps 640*480 P 30fps720*480 P 30fps File Формат : JPG/AVI(MJPG)Датум и Време, Фаза на Месечината, Температура, Камера Име на Електрична енергија Изложеност : Auto Pass Збор Поставите Цифра поставени од страна на yourself Camera Име Поставите Цифра поставени од страна на yourself Timer Setting Stand-од сегашните Помалку 0.2 m AStand-по пат Околу 8 месеци (LR6 АА ОД 1,5 V*8 батеријата)МИКРОФОН support USB; ТФ-Картичка во Држачот; 12 V DC External Operation Температура : -30 - 70°C Работа влажност : 5% ~ 95%Напојување : 8 АА Батерија DC : 12 V-1 A Вода доказ : IP66 Package Содржина : 1 * Camera1 * Настава manual1 * Strap1 * USB кабел.

Детални спецификации

Додатоци на производи