.

.

Зелена Штици Кожа Лаптоп Врзивно Refillable 6-Прстен Врзивно Погоден за А5 Пополнување на Хартија Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Зелена Штици Кожа Лаптоп Врзивно Refillable 6-Прстен Врзивно Погоден за А5 Пополнување на Хартија Средни 9.2

евалуација:

DEN 602.40
Од стока
Во магацинот

Пен носителот : На пен носителот може да се одржи на пен цврсто, брзо и лесно, Тоа е погодно да ги собереш на пен по пишување, Никогаш не се грижите за губење на вашиот пенкало. 6 Челик врзивно средство : врзивно е направен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и фирма, На 2 см (0.7 инчен, која е многу погодна за вашиот гласник торба и ранец, Атрактивни печатени обрасци веднаш може да се светне вашиот ден.Магнетни тока : магнет е опкружено со мазна СТП кожа, и магнет силно го одржува интегритетот на книгата. [ПРАКТИЧНА СТРУКТУРА] шест-прстен врзивно користи погодно магнетни затворање, 4 картичка слотови и 1 пасош/ticket/забелешка џеб, 1 нерѓосувачки челик 6-прстен (дијаметар 0.HESLING А5 СТП кожа лаптоп врзивно 6-прстен refillable лаптоп Големина : A5, 23. [Високо-квалитетни материјали] поклопецот е направен од високо-квалитет СТП кожа, која се повеќе издржливи.79) врзивно средство, и 1 еластична пенкало прстен, дозволувајќи им на вашето пенкало за да се зацврсти На врвот на прстите, можете да снимате вашиот живот во секое време, насекаде. [ФЛЕКСИБИЛНОСТ] совршена големина за пишување и цртање, џеб големина е погодна да се носат околу при патување или на одмор, овој лаптоп врзивно средство може да се користи како училиште тетратки, канцеларија тетратки, поезија и патување, sketchbooks, меморандуми, лични организатори и planners, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи