.

.

Лабораторија за Безбедност на Снабдување со 50мл / 1.7 оз. Стакло Колба, Тесен Врат, Јасно, Висина: 85mm, 12 PK 5YHL5-1 Секој

Лабораторија за Безбедност на Снабдување со 50мл / 1.7 оз. Стакло Колба, Тесен Врат, Јасно, Висина: 85mm, 12

евалуација:

DEN 878.88
Од стока
Во магацинот

Посебни Карактеристики : вриење; Материјал на Градба : Стакло; Labware Јасност : Транспарентни.Колба, Тесен Врат, Колба Тип Erlenmeyer, Labware Капацитет - Метрички 50мл, Labware Капацитет - англиски 1.7 мл., Labware Основен Материјал, Стакло, Labware Тело Материјал Стакло, Labware Вратот Стил Canted, Вклучува Затворање Не, Labware Затворање Боја Јасно, Дипломирањето Спектар 10-50 m L, Дипломирањето Поделби 10m L, Стерилни/Не-Стерилни Не-Стерилни, Autoclavable Да, Labware Јасност Транспарентен, Labware Боја на каросеријата Јасно, Labware Затворање Тип Затка, Labware Висина - англиски 3.3 Во.

Детални спецификации

Додатоци на производи