.

.

Newmind 60 Парчиња Измешани Дрвени Украси со Дупки Виси Уметнички Занает Јајца,Пеперутки,Зајаци,Цвеќиња за DIY-Карта во донесувањето Одлуки Роденден, Свадба Велигден До?

Newmind 60 Парчиња Измешани Дрвени Украси со Дупки Виси Уметнички Занает Јајца,Пеперутки,Зајаци,Цвеќиња за DIY-Карта

евалуација:

DEN 926.40
Од стока
Во магацинот

* Прекрасна форма : на дрво е украсени со јајца, пеперутки, зајаци, цвеќиња и други форми, со мазни рабови, таписерии и убава.Лесен за користење : некои дрво чипови имаат мали дупки, кои може да се навој, лента или чипка за лесно да виси.Не само што се исклучителна украси за Новогодишни елки, прозорци или камини, но исто така исклучителна подароци за другите на Велигденските празници, свадби, родендени, и Нови Години.15 inch Width : 8 CM/3. * Пакетот вклучува : 60 парчиња на случаен дрвени украси во различни форми.15 inch Package Вклучува : 60 Парчиња Дрво Ornaments Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.* DIY занаети : многу погодна за DIY рака-насликани, Божиќ знаци, подарок ознаки, ракописна ознаки, украси, фото реквизити и многу други уметнички проекти.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. * Лесен за употреба : некои дрво чипови имаат мали дупки, кои може да се навој, лента или чипка за лесно да виси. * И двете страни се полира со мазна површина, можете да се наслика графити, боја, ги красат или едноставно да се остават како што се.

Детални спецификации

Material:
Wooden
Total Length:
6.2-8CM/2.44-3.15inch
Width:
8CM/3.15inch
Package Includes:
60 Pieces Wood Ornaments :
Size for manual measurement, there may be a 0 to 1 cm error, belongs to the normal phenomenon. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Додатоци на производи