.

.

LJLCD Конектор СТП СТР Пневматски Конектор воздух Вода Црево Променлива Дијаметар Права на воздухот Брз Полнач Пластичен Конектор 4 6 8 10 12 14 16mm Лесно да се Инсталира и

LJLCD Конектор СТП СТР Пневматски Конектор воздух Вода Црево Променлива Дијаметар Права на воздухот Брз Полнач

евалуација:

DEN 2028.00
Од стока
Во магацинот

Работен притисок : 0~10.2 kgf/cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот притисок : -750mmhg (10 Torr).Температурата на работа опсег : 0~60 C.Погоден за цевки : СТП/најлон, полиуретан.Брз полнач материјал : пластични месинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи