.

.

Црн Череп СТП Кожа Лаптоп Врзивно Прстен Врзивно Џеб Врзивно Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Црн Череп СТП Кожа Лаптоп Врзивно Прстен Врзивно Џеб Врзивно Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

7 инчен Едноставна операција : притиснете го на врвот и на дното копчиња во исто време или повлекување на прстен нанадвор за да лесно се отвори 6-прстен врзивно средство, Притисни на прстен во внатрешноста да се затвори. 6 Челик врзивно средство : врзивно е направен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и фирма, На 2 см (0.Пен носителот : На пен носителот може да се одржи на пен цврсто, брзо и лесно, Тоа е погодно да ги собереш на пен по пишување, Никогаш не се грижите за губење на вашиот пенкало.[МОДЕН ДИЗАЈН] А5 лаптоп врзивно средство, можете да додадете или намалување на хартија по волја, специјално дизајниран за професионалци, На насловната големина е 23.Функција картичка џебови : 4 картичка џебови може да се користи за чување на вашиот бизнис картички, ID картички, банкарски картички, ВИП картички, или билети и фотографии. [ПРАКТИЧНА СТРУКТУРА] шест-прстен врзивно користи погодно магнетни затворање, 4 картичка слотови и 1 пасош/ticket/забелешка џеб, 1 нерѓосувачки челик 6-прстен (дијаметар 0.79) врзивно средство, и 1 еластична пенкало прстен, дозволувајќи им на вашето пенкало за да се зацврсти На врвот на прстите, можете да снимате вашиот живот во секое време, насекаде.7 инчен, која е многу погодна за вашиот гласник торба и ранец, Атрактивни печатени обрасци веднаш може да се светне вашиот ден.

Детални спецификации

Додатоци на производи