.

.

Шишиња со вода 2200ml Голем Капацитет Шише Спортски Шише за Вода За Надворешна Пешачење Качување Преносни Транспарентен Фитнес САЛАТА Литургија (Капацитет : 2.2 l, Боја

Шишиња со вода 2200ml Голем Капацитет Шише Спортски Шише за Вода За Надворешна Пешачење Качување Преносни Транспарентен

евалуација:

DEN 703.20
Од стока
Во магацинот

Голем капацитет, само пријатно, едно тенџере може да ги исполни водата е потребно од страна на човечкото тело, за еден ден.Голем капацитет, само пријатно, едно тенџере може да ги исполни водата е потребно од страна на човечкото тело, за еден ден.Парична казна скала научни вода за пиење, секогаш контрола на вашиот сопствен вода за пиење јачина на звук.Зголемување на стабилноста на дното на чашата, и се згусне на храна-одделение КОМПЈУТЕР, кој е побезбедно и многу повеќе анти-drop.Тоа е лесно и практично да се работи со една рака.На излегуваат во јавноста-доказ маска може да се отвори со една рака, и за заклучување може да биде отворена од страна нагоре.Парична казна скала научни вода за пиење, секогаш контрола на вашиот сопствен вода за пиење јачина на звук.

Детални спецификации

Додатоци на производи