.

.

Wollet Жените Чист Бакар Магнетни Хривнија 40g

Wollet Жените Чист Бакар Магнетни Хривнија 40g

евалуација:

DEN 599.76
Од стока
Во магацинот

Материјал : бакар.Хривнија должина : 20.5 см ширина 9.5 cm.Погоден за големи зглобовите, прекрасен изглед, многу погодна за жени, лесно да се комбинира со додатоци како што се часовници, трајни и удобен за носење.Бакар гривни за жените се вградени со моќни ретки земјата neodymium магнети за да се зголеми здравје.Ова е природен, не-инвазивни алтернатива што може да се ублажат артритис, олеснување на карпален тунел тензија, замор, и напнатоста во мускулите.Ја подобрува циркулацијата на крвта, енергија, рамнотежа и спиење, се чувствува подобро.Погодна како празник сегашноста и роденденски подарок за вашето семејство или пријатели.

Детални спецификации

Додатоци на производи