.

.

Neomax Max-П Ултра Сила Магнетна Терапија Силикон Patch - Артритис, Болка Магнетни, Сина

Neomax Max-П Ултра Сила Магнетна Терапија Силикон Patch - Артритис, Болка Магнетни, Сина

евалуација:

DEN 586.80
Од стока
Во магацинот

Патентирана технологија – Ние ќе се обезбеди високо-квалитетни производи и чесен цена која ќе ви овозможи да се доживее одредени ефекти, отколку продукти кои се гламурозен изглед, но немаат никаков ефект.

Детални спецификации

Додатоци на производи