.

.

YDSLZQ Шише за Вода Спортски Шише за Вода со Отстранлив Слама,23.7 оз Голем Капацитет Вода Југ со Безбедноста Заклучување, за Дете и Отворено Спортски Домаќинство

YDSLZQ Шише за Вода Спортски Шише за Вода со Отстранлив Слама,23.7 оз Голем Капацитет Вода Југ со Безбедноста

евалуација:

DEN 745.92
Од стока
Во магацинот

Ова шише за вода е многу стилски и убави, лесен во тежина, и може да се превезуваат лесно.Надворешниот слој е не се лизга, лесно да се сфати, и на широко устата дизајн е лесно да се чисти и да се пополни. 【 Голем Капацитет】Големи 23.7 оз капацитет на вода jug withstraw .Силиконски цевчиња може да се одделат и чисти за целосно чистење. 【Различни Дизајн 700ml/23.7 oz Color : зелена, сива, сина, pink Size : 19.5*6.5 см/7.7*2.6 инчи; 23.5*6.5 см/9.3*2.6 inches Applicable температура : -20°C ~ 120°℃,Ако имате било какви прашања во врска со купениот производ, можете да напишете или да поставувате прашања преку нашата продавница, и ние ќе се потрудиме да одговориме на вашите сомнежи.

Детални спецификации

Додатоци на производи