.

.

JuWow Утлегар Обука Синџир Јака Нерѓосувачки Челик Метал Лизга Ѓердан Јаки, Хром Позлатен Трајни Рѓа Доказ и Нема Повеќе да се Влече.Совршен за Мали, Средни и Големи К?

JuWow Утлегар Обука Синџир Јака Нерѓосувачки Челик Метал Лизга Ѓердан Јаки, Хром Позлатен Трајни Рѓа Доказ и

евалуација:

DEN 222.96
Од стока
Во магацинот

[ЕФЕКТИВНА ОБУКА] : На Утлегар-стил Обука Куче Јака е мазна заоблени рабови за поголема удобност.Стави нашата јаката на моќни кучиња да се поправи лошо куче однесување, намалување агресија, а помага и се учат на интерактивни навики и одење манири. [БЕЗБЕДНО Дијаметар од 2,5 mm Вратот Големина : 16-18inch(40-50cm);Дијаметар од 3 мм Вратот Големина : 20-22inch(50-60cm). [100% ЗАДОВОЛСТВО] : Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Детални спецификации

Додатоци на производи