.

.

MayPaw Утлегар Лизга Куче Јака, од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Не се Повлече Најлон Задави Јака за Средни и Големи Куче Обука

MayPaw Утлегар Лизга Куче Јака, од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Не се Повлече Најлон Задави Јака за Средни и

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Бои : Црвена-Dot, Сино-Dot, Браун-Dot, Црвено-Снег, Сино-Снег, Зелена - Снег, Жолто - Снег, КП, Црвено-Cam.Материјал:1" широк, 3мм дебел најлон нерѓосувачки челик синџир утлегар куче јака.5", Глава Големина 17" - 26.Тоа е обука одење секојдневна употреба потребно јака.Стил : Ова е најлонска куче јака во утлегар стил со нерѓосувачки челик синџир и О-прстен. 100% пари гаранција за враќање на : Ако овој јака не ги исполнува вашите потреби за било која причина, Нашите пријателски услуги на клиентите одделот се тука да одговори на сите прашања може да имате.Функција : ги Приложите вашите поводник да нерѓосувачки челик О-прстен на синџирот да се вклучат ограничен-cinch утлегар функција или да алуминиум V-прстен да се користи како редовно јака за секојдневни прошетки и се игра.ГОЛЕМИНА на Синџир Утлегар Јака : Тоа е 1" широк, прилагодлива должина : 15" да 26.Различни Бои на Располагање : Достапен во Црвена Точка модели, Blue Dot модели, Браун Точка модели, Црвена Снегулка модели, Сина Снегулка модели, Зелена Снегулка модели, Жолта Снегулка модели, КП, Црвено-Cam. 100% Задоволни Гаранција : Ако ви се исполнат на секој проблем, само пратете e-mail на нас и ние ќе ви обезбедиме најдобро решение, сите проблеми ќе бидат решени во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи