.

.

Henny Денар 59188 Одбор За Контрола Собрание

Henny Денар 59188 Одбор За Контрола Собрание

евалуација:

DEN 5177.04
Од стока
Во магацинот

Вистински ОЕМ замена дел.Henny Денар е посветена на развивање на нови концепти, вредност-додадено услуги и прилагодени решенија за foodservice оператори.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Henny Денар 59188 Одбор За Контрола Собрание.Henny Денар е водечки провајдер на вистински ОЕМ замена на делови за комерцијални кујната индустрија.

Детални спецификации

Додатоци на производи