.

.

Rextin 10 компјутери Адаптер E26 Да Поларизирана Штекер сијалицата во Држачот Штекер Конвертор,Стандард Медиум E26 База Сијалица за 2 Prong Штекер Plug Splitter Конвертор (Штекер ?

Rextin 10 компјутери Адаптер E26 Да Поларизирана Штекер сијалицата во Држачот Штекер Конвертор,Стандард Медиум

евалуација:

DEN 335.04
Од стока
Во магацинот

овие E26 ДА штекер сијалица адаптери се користи за да се Трансформира вашиот E26 тела на 2 prong штекер конвертор,Лесен за употреба, само пресврт во постојните штекер.Висока Температура Отпорни , сигурен, УЛ Наведени, долг животен век база приклучок адаптер сијалицата во држачот .Максимална W : 660 W Максимален Напон : 250 V.Големина : 3.4*5cm/ 1.34*1.97 инчи. 10 PCS E26 да штекер конвертор Одговара за 2 приклучоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи