.

.

3Pcs Деца Деца Бебе Девојки Облека Долг Ракав Кавга Фустан Блузи + Одблесокот Панталони + Шамија Бел Bottoms Облека Сет

3Pcs Деца Деца Бебе Девојки Облека Долг Ракав Кавга Фустан Блузи + Одблесокот Панталони + Шамија Бел Bottoms

евалуација:

DEN 357.36
Од стока
Во магацинот

75 Возраст : 9-12 Месеци 100 Блузи Должина : 18.11 Возраст : Од 2-3 Години, 130 Блузи Должина : 21.5 Половината : 46 Age : 2-3 Години 130 Блузи Должина : 55 Биста : 64 Панталона Должина : 59 Половината : 48 Age : 3-4 Години Големина(инчен) 90 Блузи Должина : 17. Ве молиме љубезно им овозможи на 2-3% разлика според упатство за мерење.47 Половината : 17.02 Панталона Должина : 21.47 Панталона Должина : 17.65 Биста : 25.85 Половината : 18.5 Половината : 42 Возраст : 12-18 Месеци 110 Блузи Должина : 50 Биста : 58 Панталона Должина : 52 Половината : 44 Age : 18-24 Месеци 120 Блузи Должина : 52.Повод : девојчето панталони сет ,совршен за отворено носат, секојдневно носење, дома носат, Валентин?s Ден носат, фотографирање пука, празник партија, купување, забава, клуб, одмор, патување, фото, училиште ,море плажа или други прилики.09 Половината : 16.Пакет се вклучени : 1x Бебе Девојка Кавга Блузи + 1x Бебе Девојка Одблесокот Панталони + 1x Шамија.

Детални спецификации

Додатоци на производи