.

.

CHYAJIG 10/25Pcs Топла Топи Лепак Држи Црна Висока Лепило 11mm за DIY Занает Играчки Поправка Алатка (Боја : 10pcs 11X200mm)

CHYAJIG 10/25Pcs Топла Топи Лепак Држи Црна Висока Лепило 11mm за DIY Занает Играчки Поправка Алатка (Боја :

евалуација:

DEN 2284.80
Од стока
Во магацинот

Топла топи лепак стап е добар помошник за сврзување пластика, метал, дрво, хартија, мебел, кожа, ракотворби, чевли материјали, облоги, и керамика.ЕВА топла топи лепило има брз лекување на брзина, силна адхезија и одредена грубост.На излечи гума слој може да се загрева и се стопи повторно, со одреден степен на ре-лепливоста.На 11mm стандардна големина е компатибилен со повеќето топла топи лепак пиштоли.Заштита на животната средина, нема штетни супстанции на човечкото тело за време на работата.

Детални спецификации

Додатоци на производи