.

.

Возен Шминка Воз Случај Кутија Козметички Накит Comestic Фиоки Салон Организатор Шминка организатор Пластични фиоки за складирање Шминка организаторите и Садовите з?

Возен Шминка Воз Случај Кутија Козметички Накит Comestic Фиоки Салон Организатор Шминка организатор Пластични

евалуација:

DEN 695.76
Од стока
Во магацинот

5 cm) Врвот Оддел Димензија(Dxšxv) : 13" x 7 1/16" x 3 3/4" (33 x 18 x 9.Погоден за шминка уметник, коса стилист или убавина центар/институција и повеќе.Направи до организаторите за маса Акрилни фиоки Акрилик контејнери Шминка фиока организатор Акрилик шминка организаторите Шминка организаторите Организаторите шминка Шминка фиоки за складирање Шминка фиоки.Чување на кутии со фиоки Шминка складирање Организаторите и складирање Шминка организатор фиоки Акрилик фиока организаторот.Козметички организатор Акрилна лента Јасно шминка организатор Шминка организаторот за фиока Шминка складирање организатор Шминка носителот Акрилик маса организатор Акрилик организаторите Шминка фиока.

Детални спецификации

Додатоци на производи