.

.

ARONG 50 Компјутери Тетоважа Трансфер на Хартија Матрицата Јаглерод Термички Следење на Хартија Мастило Професионални A4

ARONG 50 Компјутери Тетоважа Трансфер на Хартија Матрицата Јаглерод Термички Следење на Хартија Мастило Професионални

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Се користи за пренесување на тетоважа дизајн од хартија на кожата.Погоден за правење на stencils со рака.Професионални и за почетници и тетоважа на телото уметници.Се користи од страна на tattooists да пренесување на вашите дизајни на кожата.Specifications Easy да use Suit за изведувач, tattooists, тетоважа и љубители така on What е во пакет 50 x Листови А4 Carbon50 x Листови на Тетоважа Следење Paper Original пакување отстранети, еколошки пакување применува.

Детални спецификации

Додатоци на производи