.

.

Леопард Маскирна Кожа Лаптоп Врзивно Refillable 6-Прстен Врзивно Погоден за А5 Пополнување на Хартија Средни 9.2 X 6.7 Инчи 100 Страници

Леопард Маскирна Кожа Лаптоп Врзивно Refillable 6-Прстен Врзивно Погоден за А5 Пополнување на Хартија Средни

евалуација:

DEN 304.80
Од стока
Во магацинот

[МОДЕН ДИЗАЈН] А5 лаптоп врзивно средство, можете да додадете или намалување на хартија по волја, специјално дизајниран за професионалци, На насловната големина е 23. [ФЛЕКСИБИЛНОСТ] совршена големина за пишување и цртање, џеб големина е погодна да се носат околу при патување или на одмор, овој лаптоп врзивно средство може да се користи како училиште тетратки, канцеларија тетратки, поезија и патување, sketchbooks, меморандуми, лични организатори и planners, итн. [ПРАКТИЧНА СТРУКТУРА] шест-прстен врзивно користи погодно магнетни затворање, 4 картичка слотови и 1 пасош/ticket/забелешка џеб, 1 нерѓосувачки челик 6-прстен (дијаметар 0.Функција картичка џебови : 4 картичка џебови може да се користи за чување на вашиот бизнис картички, ID картички, банкарски картички, ВИП картички, или билети и фотографии.Со моќен атрактивен магнет, на магнетни тока може да биде лесно да се затворени многу цврсто. [ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК] Секој ќе ви се допадне овој исклучителен и уникатен лаптоп врзивно како подарок, со различни модели за да го изберете од, совршен подарок за нив да се снима интересни и возбудливи нешта во животот.Магнетни тока : магнет е опкружено со мазна СТП кожа, и магнет силно го одржува интегритетот на книгата.

Детални спецификации

Додатоци на производи