.

.

Дупка Видов во Собата, Дијамант Вежба Битови, Дупчење Tools, со Вшмукување Чаша, за Дупчење Керамичка Плочка Шише, Блок Тегла, Fiberglass, Керамички Плочки, Чеша Мермер, Гран

Дупка Видов во Собата, Дијамант Вежба Битови, Дупчење Tools, со Вшмукување Чаша, за Дупчење Керамичка Плочка

евалуација:

DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

【Висок Квалитет】дијамант дупка пили во 10 големини : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 40mm, 50mm се направени на висока јачина јаглероден челик, со што овие дијамант вежба битови издржливи.1 in Package Листа : 1 x Дупка Видов Locator1 x 6mm Вежба Bit1 х 8мм Вежба Bit1 x 10мм Вежба Bit1 x 12mm Вежба Bit1 x 20mm Вежба Bit1 x 25мм Вежба Bit1 x 30мм Вежба Bit1 x 35mm Вежба Bit1 x 40mm Вежба Bit1 x 50mm Вежба Bit1 x Screwdriver1 x Прирачник за Корисникот. 【Лесен за Употреба】дијамант дупка пили обложени со висок квалитет дијаманти, може да се зголеми за дупчење брзина, и може да се намали без проблеми во неколку секунди без виткање рабови. 【со 2 Начини】дупка видов поставите има 2 Начини (3 или 4 лагери одредување ) се опција за вас, само да флип на плоча, водич дупка го виделе или вежба малку да се вежба јасно дупки на плочки, мермер, countertop, гранит, итн.8in25mm / 1in30mm / 1.Спецификација : Предмет Тип : Дупка Видов Set Specification : 10 PC (6,8,10,12,20,25,30,35,40,50 mm)Материјал : Висок квалитет на силициум carbide Purpose : Може да се отвори дупки на стакло, керамика и marble Size : Прибл.

Детални спецификации

Додатоци на производи