.

.

Yardwe 1 Сет Керамика Кафе Кригла Чашата и Чинијата Наместете Мачка Форма Порцелански Cappuccino Чаши Гроздобер Кафе Чај Првенство во Собата за Мока Еспресо Чај Cappuccino Americano

Yardwe 1 Сет Керамика Кафе Кригла Чашата и Чинијата Наместете Мачка Форма Порцелански Cappuccino Чаши Гроздобер

евалуација:

DEN 875.76
Од стока
Во магацинот

Направени од добро порцелански со класичен заврши, може да се користи за да се акцент и дополнуваат вашиот садови, serveware и прибор.Совршен за cappuccino, еспресо, macchiato, кафе млеко, demitasse, чај и кафе.Уживајте во вашиот еспресо во оваа забавна и безвремено модерен дизајн чашата и чинијата.Оваа чашата и чинијата наместете е за топла и ладна пијалок.Двете од нив се, микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Ова кафе кригла сет со чинии е направен од природен и машина за миење садови - безбедно керамички, што го прави тешко доволно за секоја кујна.Рачно изработени рустикален стил кујна производи кои беспрекорно рамнотежа функција и дизајн, додека подобрување на вашиот живот и стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи