.

.

U-MAX 6.6 FT Лизгачки Штала Дрво Вратата Основните Лизгачки Песна Хардвер за Полнење (BasicJ)

U-MAX 6.6 FT Лизгачки Штала Дрво Вратата Основните Лизгачки Песна Хардвер за Полнење (BasicJ)

евалуација:

DEN 1007.76
Од стока
Во магацинот

Бренд : U-MAX; Состојба : Brand New; Материјал : Високо Квалитетен Челик.Вратата тежина капацитет : 200 lb; Одговара на врата завртување на ширина : 36"-40"; Вратата панел дебелина : 1 3/8" и 1 3/4".Пакетот Вклучува : 6.6 ft(2x3.3ft) Железнички,5x Rail Spacer,2x Roller,2x Door Запре,2x End Капа,1x Floor Водич,1x Hex за Скролување;за Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.За 16 инчен студ.САМО хардвер е за продажба, ВРАТА НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Поддршка : Ние сме производство на лизгачки вратата хардвер.Ако постои било дел пропуштиле или defectived за време на превозот, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе испрати замена и без наплата за исчезнати/дефект делови во прв пат.Оваа лизгачки дрво вратата хардвер комплет сет е одличен дизајн за дома,која е популарна нов начин да се донесе иновации во домашната и затворање исклучи спалната соба и од страна на собата во неверојатно уникатен начин.Вратата е обесени на парче хардвер со воланот.Дека ролни по една песна монтира на ѕид.

Детални спецификации

Додатоци на производи