.

.

DICOFUN Кора и се Држи Backsplash ПВЦ Плочки, Стари Потресени Браун Terracotta Бакар Rusty Камен се Лепат на Ѕидот Плочки за Кујна & Бања (5 Листови, 4.7 квадратни.ft)

DICOFUN Кора и се Држи Backsplash ПВЦ Плочки, Стари Потресени Браун Terracotta Бакар Rusty Камен се Лепат на

евалуација:

DEN 719.76
Од стока
Во магацинот

3 M пена лента : На висока јачина на 3 M пена лента не е шега.Инсталирањето на оваа прифатлива плочка ќе биде постојан проект!.Тоа може да биде инсталиран во перење соби, бањи, подруми, кујни, и други области склони кон влага или температурни промени.Реални модели се печатени наместо обоен, значи тоа е без формалдехид и хеви метал.3 M пена лента : На висока јачина на 3 M пена лента не е шега.Овој нов материјал е издржлив, и високо отпорни на влијанието и вовлекување.Се сече низ сликички : Користете Dremel, сека видов, убодни видов.Камената пластика композитни е водоотпорен, која овозможува да се спротивстави на cupping и пилинг.5 листови мешани ПВЦ метални плочки.ПВЦ површина : плочка На површината е мешани ПВЦ алуминиумски материјал, мат финиш со светлината текстура, анти-нула, отпорни на топлина, вода-доказ, лесно да се чисти и да се избрише за да ги отстраните дамките, заштита на ѕидовите од нафта.Додади во кошничка и се 100% пари гаранција за враќање на, грижете се-бесплатен 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.Водоотпорен & отпорни на Топлина.Тоа е тешко да се движи по примена на притисок на плочки, и тоа никогаш не ќе падне.Треба да се утврди местото на плочки пред да ја инсталирате.DICOFUN мешани ПВЦ метални плочки се изработени од ПВЦ површина, композитни на камената пластика, основни и назад на плочка е 3 M пена лента.Лесно interlocking installstion, многу издржливи и посилна од други пластични самолепливи сликички.

Детални спецификации

Додатоци на производи