.

.

NOYAFA Напредни Кабел Тестер со Рое Мултифункционален Жица Tracker Мрежен Кабел Тестер за te Тонер Алатка за Полнење со Торба Сонда Аудио Ѕвонење за LAN CAT5 CAT6 Tracker Подземни Т

NOYAFA Напредни Кабел Тестер со Рое Мултифункционален Жица Tracker Мрежен Кабел Тестер за te Тонер Алатка за

евалуација:

DEN 1273.92
Од стока
Во магацинот

1. Три скенирање режими на избор : AC филтер mode/ Аналоген режим/ Рое режим. 2. Откривање на AC напон присуство (50 V-1000 V).Тест физички статус за STP, UTP lan кабел. 3. Мерка кабел должина точно , опсег е 200m. 4. Центар трепка за лоцирање мрежна порта со светкави порта светлина на Центар / Switch.На располагање да 10 M/100/1000 M Hub/ switch. 5. По тестирање : се утврди кој игли се обезбеди енергија и да се открие колку напон, се утврди кој тип на PSE (во/af стандард).

Детални спецификации

Додатоци на производи