.

.

DXM Те Сакам Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат Одбор рачно изработени - 12631

DXM Те Сакам Втиснување Папки за Втиснување Папки Scrapbooking Занает Матрицата DIY Хартија Судрат Одбор рачно

евалуација:

DEN 842.40
Од стока
Во магацинот

Направени од издржлив материјал и уникатен дизајн.DIY Занает, и др.За испраќање како подароци за децата , да им помогне да се развие на децата рацете на способност, зголемување на нивните интереси во хартија за сечење и децата способност да се развие интелигенција се создаде некои незаборавни DIY време.

Детални спецификации

Додатоци на производи