.

.

Homyl 2-1/8 Да 4-5/8 Масло Филтер За Заклучување Клешти Рака

Homyl 2-1/8 Да 4-5/8 Масло Филтер За Заклучување Клешти Рака

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

* Погоден за инсталирање, отстранување и затегнување на објекти од секаков облик. * Не се лизга, serrated вилици, се заклучува во место. * Примена на филтри во мали автомобили и камиони покривање повеќето vehicales. * Вкупна должина : 10". * Никел позлатен, Капка фалсификувани вилици.Опис : - Целокупната должина : 10" - Никел позлатен, Капка фалсификувани вилици - Не се лизга, serrated вилици се заклучи во позиција - Погодна за инсталирање, отстранување и затегнување на објекти од секаков облик. - Примена на филтри во мали автомобили и камиони покривање повеќето vehicales Specification : - Вилицата Капацитет : 2-1/8" да 4-5/8" - Материјал : CR-V не ' рѓосувачки steel Size Табела : Големина : 240mm*73mm*10mm Package Вклучува : 1pcs pliers Note : бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради рака тест.Ви благодариме за вашето разбирање и наоѓање на овој објект.Уживајте во вашата шопинг време!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Детални спецификации

Додатоци на производи