.

.

Хематит Одговара Здрава Вибрации Anklet,HematiteFit Слабеење Anklet, Магнетни Тенок Хематит Anklet,Лимфна Дренажа Хематит Anklet,LONGLUAN Магнетна Терапија Нараквица (10PCS)

Хематит Одговара Здрава Вибрации Anklet,HematiteFit Слабеење Anklet, Магнетни Тенок Хематит Anklet,Лимфна Дренажа

евалуација:

DEN 400.56
Од стока
Во магацинот

Anklet е направен од хематит, кој е удобен за носење и да не избледуваат лесно.Карактеристики : Материјал : Хематит Камен Димензија : 70mm Тип : Anklet/Нараквица Пакетот Вклучува : 1*Накит Кутија 1*Подарок Торба 3/5/10 Pcs x Слабеење Магнет Хематит Anklet.Површина е мазна, сигурен и еднократно.Anklet е еластична јаже anklet, па ова beaded anklet е погоден за повеќето луѓе, и одговара на повеќето стилови на облека. 【Задржи Телото Избалансирани】 Балансира телесната енергија, ги ублажува стресот и ги смирува телото и умот, ја подобрува протокот на крв, ги ублажува сите форми на болки и држи на телото клетки функционира максимално.

Детални спецификации

Додатоци на производи