.

.

Лента ЛогикаПакување Листа Ограден Коверти, 4 1/2 x 6, Црвена, 1000/Случај

Лента ЛогикаПакување Листа Ограден Коверти, 4 1/2 x 6, Црвена, 1000/Случај

евалуација:

DEN 1300.32
Од стока
Во магацинот

Притисок чувствителни пакување листа коверти се обезбеди и заштита на документите кои се приложени кон надвор од пратки.Тешки 2 Мили поли ја штити и обезбедува документи.Коверти се отвори по првата димензија. 1000 по случај.Крајот на вчитување. 4 1/2 x 6" Црвено (Отворен Крај) "Пакување Листа Ограден" Пликови.Притисок чувствителни пакување листа коверти се обезбеди и заштита на документите кои се приложени кон надвор од пратки.Тешки 2 Мили поли ја штити и обезбедува документи.Коверти се отвори по првата димензија. 1000 по случај.Крајот на вчитување.

Детални спецификации

Додатоци на производи