.

.

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 16GB RAM меморија, 256GB PCIe SSD + 2TB HDD, RTX 2060, 17.3 Full HD (1920x1080), WiFi, Bluetooth, Победа 10 Про) (Обновена)

HP ЗНАК 17t-cb100 Игри и Забава Лаптоп (Intel i7-10750H 6-Core, 16GB RAM меморија, 256GB PCIe SSD + 2TB HDD,

евалуација:

DEN 1240.80
Од стока
Во магацинот

Производот доаѓа со 90 ден warranty Processor : Intel Core i7-10750 H 2.3" Full HD (1920x1080) 300 Hz Освежете го Оценувате 16 : 9 IPS Display Ports/Слотови : 3 USB 3.Windows 10 Про-64.60 GHz Процесор (10 Генерација, до 5 GHz, 12 MB Кеш, 6-Јадра)Складирање : 256 GB PCIe SSD (Solid State Drive) + 2 TB HDD (Хард Диск)Меморија : 16 GB DDR4 ТАКА-DIMMGraphics : NVIDIA RTX 2060 6 GB GDDR6 Посветен Графика, Оперативен Систем : Windows 10 Про-64 Connectivity : Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth, Ethernet LAN (RJ-45)Камера : Интегрирана Webcam Input/Излез : , Црвено позадинско осветлување Тастатура Тастатура, Дисплеј : 17. 【Надгради】 Печат е отворена за Хардвер/Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите.1 Gen1, 1 HDMI, 1 мини Дисплеј Порта, Thunderbolt 3 (Тип-C), SD Читач, 1 x приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Џек.Тежина : 8lb. 【Голема Брзина и Мултитаскинг】 16 GB DDR4 SODIMM; 230 W Напојување, 4-Клетка 70 WHr Батерија; Текстура Црна Боја.Производот доаѓа со 90-ден гаранција.60 GHz Процесор (до 5 GHz, 12 MB Кеш, 6-Јадра) ; NVIDIA RTX 2060 6 GB GDDR6 Посветен Графика,.1 Gen1, 1 HDMI, 1 мини Дисплеј Порта, Thunderbolt 3 (Тип-C), SD Читач на картички, 1 x приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Jack Battery : 230 W Напојување, 4-Клетка 70 WHr Battery Color : Црна Textured Form/Стил : Standard Product Димензии (Wx Lx H) : 11 ВО x 15 ВО x 1 ВО. 【Моќни Перформанси со Intel Core i7-10750 H Hexa Core】 10 Генерација Intel Core i7-10750 H 2. 【Огромна Складирање】 256 GB PCIe NVMe SSD + 2 TB HDD; 3 USB 3.

Детални спецификации

Додатоци на производи