.

.

BroilPro Леано Железо Почиста XL 7x7 Премија од не ' Рѓосувачки Челик Chainmail Scrubber со Чиста Крпа

BroilPro Леано Железо Почиста XL 7x7 Премија од не ' Рѓосувачки Челик Chainmail Scrubber со Чиста Крпа

евалуација:

DEN 239.52
Од стока
Во магацинот

XL 7x7 инчи на Ронки Чистењето Магија за сите ваши леано железо готвење потреби!Исто така, НЕВЕРОЈАТНИ за стакло, плочи, оброците јадења.Машина за миење садови Безбедно Премија Одделение од Нерѓосувачки Челик за лесно чистење на било леано железо садови објект како печење лист, чај тенџере, cookie лист, cauldron, tortilla притиснете, hibachi, cornbread, пита пан и повеќе!.Оваа Леано Железо Почиста ss316 е корозија слободни така што можат да траат навистина долго и се уште изгледа сосема нов години.БЕСПЛАТНИ БОНУС - Ние нудиме Ткаенина за Чистење како слободни бонус, па додадете повеќе за вашата кујна(боја на пешкир е случаен).Пријателска поддршка на корисниците стоиме зад нашите предмети, имаме 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање, ако добиете на неисправни или оштетени производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи