.

.

Суета Цути 20 Парче Jelly Roll Quilting Ткаенина - 17 2.5 x 45 пред Сече Ленти - Премија Памук

Суета Цути 20 Парче Jelly Roll Quilting Ткаенина - 17 2.5 x 45 пред Сече Ленти - Премија Памук

евалуација:

DEN 132.00
Од стока
Во магацинот

Постојат 20 совршено координирани ленти во секој пакет направени со 100% премија памук.Секој 2.5" x 44" лента е машина намали за точноста, па можете да се шие со доверба.Постојат 20 совршено координирани ленти во секој пакет.Оди совршено со нашите 5-инчен шарм пакети и слој колачи.Суета Цути исто така е достапен во 5" Слој Торта и 10" Шарм Пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи