.

.

AUXITO Надгради H11 LED Светлата Светилки, 100W 20000lm По Собата, 600% Посветла, 6000K Кул Бело, Безжични H8 H9 Светла LED Сијалица, Plug and Play, Пакување од 2

AUXITO Надгради H11 LED Светлата Светилки, 100W 20000lm По Собата, 600% Посветла, 6000K Кул Бело, Безжични H8

евалуација:

DEN 1439.76
Од стока
Во магацинот

Но оние доведоа чипови имитираат халоген светилки со вжарено тесно. Во 99% Возила Компатибилен : Вграден-во интелигентни IC возачот и висок wattage блиску до акции светилки', направи h11 LED светилки подобра компатибилност.000 часа континуиран осветлување. 10 Минути за Инсталација : ви Благодариме на директно вклучен безжичен дизајн, возач и фан сите во една единица, без нервози, не-поларитетот приклучок и компактна големина, може да го инсталирате h8 led светлата светилки со леснотија во минути.Посветла светлината, толку повеќе топлина што го произведува, толку пократок својот живот.000 евра lumens, 100 W по собата, 6000 K боја температура, AUXITO надгради H11 LED светлата светилки кои се донесени 12 компјутери CSP чипови секоја сијалица произведуваат светла бела, дневна светлина-како зрак, подобрување на вашата видливост до 600%. 1 : 1 Зрак Шема : Добро led светлата светилки не сте од оние кои произведуваат најсилните светлина.

Детални спецификации

Додатоци на производи