.

.

DinQ Прекрасна Овошје Складирање на Отоманската империја, Складирање Градите Погоден за Детска Соба Дневна Соба Entryway Спалната соба Пијалаци Продавница, ИТН. (Дрво Тр

DinQ Прекрасна Овошје Складирање на Отоманската империја, Складирање Градите Погоден за Детска Соба Дневна Соба

евалуација:

DEN 671.76
Од стока
Во магацинот

Популарната Овошје декоративен изглед : Направен од висок квалитет на издржлив, лесен за чистење, водоотпорен.исклучителна бод додава еден допир на стилот на вашиот ентериер оркестарот.Скриен простор за складирање : Совршен за организирање и чување речиси ништо од облека да игри, играчки, чевли, ќебиња, уметнички и занаетчиски материјали и така натаму.Лесно да се постави & fold flat : расклопна отоманската дизајн му овозможува да биде простор за заштеда, ги зема секунди, за да се постави.Одлично за мали простори : мулти-цел отоманската функционира одлично како чевли клупата, footstool, прозорец клупата, кревет столче, играчка градите, кафе на маса, кутре чекор, итн.Може да се користи за дополнителна седиште во овошје продавница, игралиште и така натаму.Големина на : S : 12.2" x 12.2" x 12.2" (31cm * 31cm * 31cm).L : 13.7" x 13.7" x 17.7" (35cm * 35cm * 45cm).

Детални спецификации

Додатоци на производи