.

.

Мејер 22768 Дома Ора Складирање Маска, Црна

Мејер 22768 Дома Ора Складирање Маска, Црна

евалуација:

DEN 2327.76
Од стока
Во магацинот

Заштита на вашиот Дом Ора со овој трајни капак.Оваа солиден, водоотпорен покритие го штити вашиот Дом ора од времето, прашина, нечистотија и други остатоци.Изградена од УВ обложени полиестер материјал.Има изграден во џебовите да задржете го Почетниот Ора ора маркери.Маска може да се користи во затворени простории или на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи