.

.

Aexit BNC Женски Аудио Кабли за РКА Машки F/M Coax Конектор Спојка 2 парчиња за Дигитални Коаксијален Кабли Камера за видео надзор

Aexit BNC Женски Аудио Кабли за РКА Машки F/M Coax Конектор Спојка 2 парчиња за Дигитални Коаксијален Кабли

евалуација:

DEN 386.40
Од стока
Во магацинот

Конектор Тип : BNC Женски РКА Машки; Боја : Сребро на Ѕвонење, Месинг на Ѕвонење.Материјал : Алуминиум; Димензии : 32 х 10мм/ 1.26" x 0.4"(L*Макс.D).Нето Тежина : 13g.Пакет Содржина : 2 парчиња x BNC Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок.Име на производ : BNC Женски РКА Машки Конектори.

Детални спецификации

Додатоци на производи