.

.

Чиста Vie Сите-во-Едно Одмор Подарок Шминка Поставите Козметички од Суштинско значење Starter Пакет Вклучуваат Палета Сенки Кармин Concealer Руменило Маскара Фондацијата Л

Чиста Vie Сите-во-Едно Одмор Подарок Шминка Поставите Козметички од Суштинско значење Starter Пакет Вклучуваат

евалуација:

DEN 1415.76
Од стока
Во магацинот

Погоден за различни тонови на кожата; Лесен за употреба, многу полесно да се стави на. ???? 【 ВОДООТПОРЕН И ДОЛГОТРАЈНИ 】 во Прав е многу нежна, мека, многу добра боја.???? 【 СОВРШЕН СТАРТЕР СЕТ 】 одличен стартер шминка за полнење.Трансформирање на било ноќ во прекрасен афера со овој блескави опсег.Се чувствувам светлината и нежно, лесно да се создаде јасна и брилијантен шминка заврши.Без разлика дали сте професионална шминка уметник, сакате да експериментирате со различни изгледа и стилови или сте неодамна одлучи да научат повеќе за прекрасен свет на козметиката, Чиста Vie шминка кутија е дефинитивно треба!.Погоден за Професионални Салон, Лична Употреба, Партија, Фестивал Божиќ, ноќта на Вештерките и сл.Сите во еден патување шминка собата е полна со живописни шминка.Без разлика дали се случува за и мистериозна темна или светла и храбар овој опсег на сенката за очи е сигурно да се фати на никого око. ???? 【 СИТЕ ВО ЕДЕН ШМИНКА КОМПЛЕТ 】 Содржи широк спектар на бои и стилови, да те најде изгледа дека најмногу ви одговара.Лесно да се примени и да се создаде јасна и брилијантен три-димензионални лицето шминка заврши.Сите жени essentials во една елегантна кутија и одличен подарок за било кој повод.

Детални спецификации

Додатоци на производи