.

.

(QS-Брз Брод) Huck C6L 2LC-F12 Lockbolt Јака; 3/8 Инчи (0.375 Инчен), Стандард FLNG Јака, Стипса, Обична (2500 PK)

(QS-Брз Брод) Huck C6L 2LC-F12 Lockbolt Јака; 3/8 Инчи (0.375 Инчен), Стандард FLNG Јака, Стипса, Обична (2500

евалуација:

DEN 1492.80
Од стока
Во магацинот

Посилни, полесно да се инсталира и потрајни од заварување.Ексклузивно заклучување 6-мило дизајн и високо-униформа менгеме се обезбеди сигурно, трајно се вклопуваат.Идеален за општи производство, HVAC, приколка и сад собранието, железничката и транзит автомобили.Количината На (2500) По Пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи