.

.

DC Моќност Pigtail Кабел Mcredy 12V 5A Женски Конектори за видео надзор DVR Надзор Видео Систем за Безбедност Камера и Осветлување Адаптер 2.1 x 5.5 мм (Ultra Дебела) Пакување од 20

DC Моќност Pigtail Кабел Mcredy 12V 5A Женски Конектори за видео надзор DVR Надзор Видео Систем за Безбедност

евалуација:

DEN 1310.40
Од стока
Во магацинот

DC Моќност Pigtail Кабел Жица се користи во системи за видео надзор DVR надзор видео систем за безбедност камера и осветлување адаптер.Тешки-должност квалитет носи на безбедна конекција.Пакет Содржина : 10pcsx Женски Кабел DC Моќност Конектори.Лесно да се поврзете со напојување и лемење,како краевите на DC моќност pigtail кабли се пре-конзервирани што ги прави супер лесен за лемење.Кабелот за напојување на полнач поларитетот е позитивен+(црвена линија),надворешни негативни(црна линија),5.5 мм+2.1/2,5 мм,и заедничката материјал е лак за гасење на чист бакар и поцинкуван изглед (обоени главата).Вкупна Должина : 255mm/10.4";понесе дијаметар : 5mm/0.2".

Детални спецификации

Додатоци на производи