.

.

Сено Торба, Преносни Коњ Хранење Торба Виси Сено Бејл Торба Исхрана на Животните Торба, Двоен Слој Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Коњ Храна Складирање Торба со Круг,

Сено Торба, Преносни Коњ Хранење Торба Виси Сено Бејл Торба Исхрана на Животните Торба, Двоен Слој Водоотпорен

евалуација:

DEN 854.40
Од стока
Во магацинот

Кога не ви се потребни за чување на чантата, исто така може да се свитка во помали димензии за да се олесни складирање и да се зачува простор.Удобен сметководствена дизајн : метален прстен клип на врвот лесно можат да бидат обесени насекаде, и прилагодливи половината појас е погодно да се прилагоди за да одговара на вашите потреби.Се разбира, можете да се хранат не само сено за коњи, но, исто така, крави и друг добиток.Може да се стави сено од врвот или се стави храна од тркалезната дупки.Тоа може да се спречи прашина, дожд и снег.Издржлив материјал : сено складирање торба е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина, и сено бејл има висока отпорност на триење и издржливост.На сено складирање торба е дизајниран со кружни отвори за да се намали сено отпад.

Детални спецификации

Додатоци на производи