.

.

Замена Четка Глави Компатибилен Со Орален Б - Двојно Чист Дизајн, Пакет од 20 Генерички Електрична Четка за заби Замена Глави - Одговара Oralb Про 7000, 1000, 8000, 9000, 1500, 5000, Де?

Замена Четка Глави Компатибилен Со Орален Б - Двојно Чист Дизајн, Пакет од 20 Генерички Електрична Четка за

евалуација:

DEN 431.76
Од стока
Во магацинот

✅ ГО ДОБИЕТЕ НАЈДОБРОТО ЗА ВАШИОТ ДОЛАР!Alayna е прифатлива заменливи oralb чувствителни мека прецизност конец чиста акција за замена на четка за заби глави понуди најмногу квантитет и квалитет за вашиот долар!. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ, или вашите пари назад!Само допрат до нашите посветени услуги на клиентите тим (Со контактирање на продавачот во вашата нарачка инфо), и ние ќе работиме со вас за да се обезбеди вашето задоволство!. ✅ БОЈА КОДИРАНИ - секој заменливи четка има различна боја-кодирани идентификација прстен, така што ќе може да ги споделат овој сет со целото семејство, вклучувајќи ги вашите деца!Whitens забите како јаглен ефект!. ✅ COMPATIBLIITY : Alayna е Двојно б замена четка глави електрична четка за заби главата деца про 1000 конец акција sonic црна длабоко издржам крстот двојна моќ чисти професионална грижа 3d бела 2000 чувствителни батерија прецизност виталност Чисти генерички четки се компатибилни со повеќето Орално-Б електрични четки за заби, како што се Про 500 1500 1000 3000 5000 6000 7000 8000, Про-Здравје, Бела, чувствителен, батерија, прецизност, виталност, sonicare, за возрасни, заболување на крстот, препратена-507, браун и Повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи