.

.

Lunn Studios Уметничките Batiks Prisma Бои Слива Совршен 15 Масти Квартал Пакет Роберт Kaufman Ткаенини FQ-830-15

Lunn Studios Уметничките Batiks Prisma Бои Слива Совршен 15 Масти Квартал Пакет Роберт Kaufman Ткаенини FQ-830-15

евалуација:

DEN 1175.76
Од стока
Во магацинот

Уметничките Batiks Prisma Бои Слива Совршена колекција од Роберт Kaufman Ткаенини.Дизајниран од страна на Lunn Studios.Масти Квартал Пакет вклучува 15 18-инчен од 22-инчен масти четвртини. 100% Памук; премија ватенка продавница квалитет на ткаенина.Precut, уредно укината и обезбедени со лента од страна на производителот.

Детални спецификации

Додатоци на производи